Przeskocz do treści

Alarm Tech Kraków

Firma Alarm-Tech Kraków od wielu już lat, prowadzi sprzedaż systemów alarmowych i systemów zabezpieczeń na terenie całego kraju. Siedziba firmy mieści się w Boleniu/Węgrzcach k/ Krakowa,  w województwie małopolskim, jednak obszar dystrybucji obejmuje całą Polskę. Klienci sklepu internetowego są obsługiwani poprzez szybkie i bezpieczne wysyłki kurierskie, co gwarantuje szybką i pewną dostawę. W ramach obsługi klienta nasi eksperci oferują wsparcie techniczne, pomoc w doborze i konfiguracji urządzeń.

szkolenie alarmy satel versa

Firma ponadto wspiera współpracę z instalatorami i firmami, które zawodowo zajmują się tworzeniem, instalacją i konfiguracją systemów alarmowych. Cyklicznie w siedzibie firmy NAPAD.pl organizowane są szkolenia dotyczące systemów zabezpieczeń, monitoringu oraz systemów alarmowych.

Czujnik ruchu z kamerą IP PARADOX

W ofercie sklepu internetowego znajdują się czujniki alarmowe renomowanych marek, które z powodzeniem realizują najbardziej zaawansowane zadania związane z ochroną mienia i detekcją włamania:

Ponadto w ramach oferty dostępne są detektory poszczególnych czynników, które mogą uchodzić za potencjalne niebezpieczeństwo i wymagać alarmowania:

  • czujniki ruchu i bariery ruchu (reagują na ruch, mogą ignorować zwierzęta domowe)
  • czujniki dymu (wykrywają efekt żarzenia materiałów palnych)
  • czujniki zalania (wykrywają wodę w pomieszczeniu na określonym poziomie)
  • czujniki gazu (wykrywają poszczególne rodzaje gazów niebezpiecznych - trujących, wybuchowych)
  • czujniki stłuczeniowe (wykrywają dźwięk tłuczonej szyby)

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą na skuteczny system alarmowy, zapraszamy do kontaktu! Z chęcią pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i skonfigurować go z innymi akcesoriami: centralą alarmową, powiadomieniem GSM oraz sygnalizatorami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *