Przeskocz do treści

Bezprzewodowe czujniki ROPAM Areo

Nowa wersja bezprzewodowego systemu alarmowego Ropam Areo, wprowadziła na rynek systemów zabezpieczeń dualne czujniki PIR Smart-PIR Areo, które działają w oparciu o pasywną detekcję podczerwieni, oferując cały szereg informacji przekazywanych drogą radiową do centrali alarmowej. Czujniki są dostrojone w taki sposób aby nie reagowały na zwierzęta domowe co minimalizuje ryzyko i problem jaki stanowią fałszywe detekcje i niepotrzebne wywołanie alarmu.

czujnik dual PIR smartpir areo

Podstawowym zastosowaniem czujników jest ochrona pomieszczeń przed intruzami, włamaniem bądź niepożądaną obecnością osób postronnych poprzez wykrywanie ruchu człowieka, będzie zatem świetnym wyborem w mobilnych i tymczasowych instalacjach alarmowych. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba okresowego bądź tymczasowego zabezpieczenia obiektów.

 

 

1 myśl na “Bezprzewodowe czujniki ROPAM Areo

  1. Romek AlarmSys

    Bardzo dobre rozwiązanie, w naszej firmie stosujemy czujniki Ropama w systemach bezprzewodowych, należy jednak pamiętać o monitoringu stanu naładowania baterii zasilających czujniki i inne bezprzewodowe elementy. Rozładowany czujnik nie przyda się nikomu do niczego 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *