Przeskocz do treści

Detekcja ruchu z rozmachem – bariery podczerwieni

W przypadku konieczności monitoringu dużych powierzchni np. hal lub parkingów gdzie na kilkuset metrach kwadratowych zainstalowanie standardowych czujników ruchu bylo by niewystarczające, pojawiają się bariery podczerwieni - urządzenia o dużym zasięgu detekcji ruchu oraz zaawansowanych technologiach do pracy na zewnątrz w skrajnych warunkach atmosferycznych.

parking podziemny

W ofercie sklepów specjalizujących się w sprzedaży barier i kurtyn liderami są marki: OPTEX, ALEPH, SATEL, TAKEX które od wielu już lat z powodzeniem funkcjonują na polskim rynku systemów alarmowych i zabezpieczeń oferując bariery najwyższej jakości o zasięgu skuteczności od 100m w niesprzyjających warunkach atmosferycznych do 500m!

Bariery podczerwieni OPTEX - szeroka gama urządzeń służących do obwodowej ochrony budynków wewnątrz i głównie na zewnątrz. Może być wykorzystana zarówno do wykrycia niepożądanego gościa na terenie i aktywacji systemu alarmowego bądź do włączenia oświetlenia lub monitoringu wizyjnego. Firma OPTEX została założona w 1979r. i w krótkim czasie stała się jednym
ze światowych liderów w produkcji urządzeń ochrony mienia dzięki badaniom
nad technologią detekcji promieniowania podczerwonego.

bariera podczerwieni optex

www.napad.pl/produkty-329-4985-zewnetrzna-bariera-podczerwieni-bc-100plus.htm

zastosowanie bariery

Bariery podczerwieni ALEPH - producent oferuje szeroki wybór barier, w bardzo korzystnym stosunku ceny do jakości. Bariery posiadają od dwóch do czterech wiązek i zasięg od 100m na zewnątrz do 300 m wewnątrz pomieszczeń, co pozwala na skuteczną realizację ochrony w dużych obiektach, halach, parkingach czy magazynach. Blyskawiczna szybkość reakcji liczona w milisekundach daje natychmiastowy efekt wykrycia obecności w monitorowanej strefie.

aleph bariera podczerwieni

www.napad.pl/produkty-108-5314-bariera-podczerwieni-bs-bd3-200m.htm

Bariery podczerwieni SATEL - popularna marka systemów alarmowych, która posiada w swojej ofercie wszystkie niezbędne elementy aby zbudować skuteczny system wykrywania włamań. SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych.

bariera podczerwieni satel

www.napad.pl/produkty-328-1667-bariera-podczerwieni-activa2-satel.htm

Bariery podczerwieni TAKEX - szeroka oferta aktywnych barier podczerwieni o zasięgu od 30m wewnątrz do 200m na zewnątrz pomieszczeń. Firma TAKEX jest członkiem japońskiego koncernu Takenaka, jednego z najbardziej liczących się na świecie producentów systemów zabezpieczeń. Wysoką jakość produktów marki TAKEX gwarantuje produkcja wyłącznie w Japonii. Wszystkie urządzenia są objęte 5 letnią gwarancją.

bariera podczerwieni takex

www.napad.pl/produkty-589-5216-bariera-podczerwieni-pb-30tk-takex.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *