Przeskocz do treści

Skuteczna bariera AX 250PLUS marki Optex

Bariery podczerwieni są stosowane coraz częściej. To właśnie dzięki nim w różnych pomieszczeniach można zagwarantować najlepszą jakość ochrony. Do dyspozycji jest sporo urządzeń w tej dziedzinie, a bariery alarmowe stale są rozwijane pod kątem swojej efektywności działania. Gdy szukasz czegoś, co będzie dawało ci bezpieczeństwo, a przy tym nie chcesz przepłacać, wówczas bariera AX 250PLUS marki Optex będzie mogła być dla ciebie naprawdę strzałem w dziesiątkę. Przyjrzyjmy się nieco bliżej, czym się ona charakteryzuje.

Model AX 250PLUS jest przeznaczony do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. został on wyposażony w regulowany czas reakcji, dzięki czemu można sprawić, że nie będzie on powodował fałszywych alarmów, na przykład przez spadające liście czy też ruch małych zwierząt. Barierę można stosować zarówno na zewnątrz, gdzie posiada ona zasięg 75 metrów, jak i wewnątrz pomieszczeń, gdzie może ona pochwalić się zasięgiem sięgającym aż 150 metrów, co jest dobrym wynikiem. Jak wszystkie bariery optex także tak ma wytrzymała obudowę.

Optex-350s

Instalacja może odbywać się, jak zostało już wskazane, zarówno w pomieszczeniach, jak i w terenie. Dzięki swojej konstrukcji bariery mogą być umieszczone na ścianach lub też na specjalnych słupkach. Są one proste w instalacji i konserwacji. Łatwo można podłączyć je do centrali alarmowej, a także dostroić tor optyczny. Gdy wobec tego szukasz dobrej bariery podczerwieni, wówczas na pewno warto przyjrzeć się temu modelowi. Jest on skuteczny, a przy tym również wcale nie trzeba tak dużo za niego płacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *