Przeskocz do treści

Solidny czujnik ruchu Grey Plus do całodobowej ochrony

Dualna czujka ruchu GREY PLUS w NAPAD.pl

Kompleksowe bezpieczeństwo ochranianych miejsc i obiektów wymaga kreacji niezawodnych i nieprzerwanie funkcjonujących systemów zabezpieczeń. Całodobowy monitoring wizyjny, instalacje kontroli dostępu oraz skuteczny system alarmowy to podstawowe elementy profesjonalnych systemów ochrony.

Projektując i instalując efektywne systemy alarmowe warto wziąć pod uwagę potrzebę kompleksowego zabezpieczenia wszystkich obszarów i pomieszczeń z ochranianych obiektów. Fundamentem każdej skutecznej instalacji alarmowej są niezawodne czujniki ruchu, które stanowią pierwszą linię obrony przed próbami uzyskania nieautoryzowanego dostępu do budynku.

Do stworzenia efektywnie działającego systemu zabezpieczeń, który ma zawierać w sobie ochronę działającą na podstawie wykrywania ruchów, niezbędne jest wybranie wysokiej jakości czujek ruchu polskiej firmy Satel.

Cyfrowy czujnik dualny Grey Plus firmy Satel w NAPAD.pl

Czujnik ruchu GREY PLUS SATEL to jedna z atrakcyjnych propozycji w tej dziedzinie, która zapewnia niezawodność działania w każdym ochranianym miejscu. Satel to firma posiadająca duże doświadczenie na rynku zabezpieczeń i jej produkty są godne zaufania.

Prezentowana czujka posiada podwójny elementy piroelektryczny, inteligentną funkcję antymaskingu z torem mikrofalowym, oraz w swym funkcjonowaniu jest odporna na ruch zwierząt do 15 kilogramów.

Kolejny atut dobrego czujnika ruchu Grey + stanowi możliwość zdalnego uruchamiania pamięci alarmu oraz trybu testowego, a także system pełnej kompensacja temperatury, cyfrowe algorytmy działania oraz ochrona sabotażowa aktywująca się w momencie otwarcia obudowy.

Precyzyjna czujka ruchu Grey + w NAPAD.pl

Czujka do wykrywania ruchu Grey plus jest przeznaczona do montażu w wielu różnych miejscach. Urządzenie stanowić może dyskretny element systemu alarmowego, nawet wtedy, gdy chodzi o instalację w trudno dostępnych przestrzeniach.

Czujka alarmowa Satel posiada niewielkie wymiary. Sprawdza się w domach, firmach, sklepach, szkołach, magazynach i wielu innych przestrzeniach, gdzie konieczne jest zapewnienie całodobowej i dokładnej ochrony.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o niezawodnych czujnikach ruchu w niskich cenach, odwiedź stronę internetową sklepu NAPAD.pl, w którym znajdziesz bogatą ofertę dobrych urządzeń do budowy profesjonalnych systemów alarmowych.

Dobry czujnik ruchu Grey Plus w niskiej cenie w NAPAD.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *