Przeskocz do treści

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe - systemy, które dbają o naszą wygodę i bezpieczeństwo. Nowoczesne urządzenia, które potrafią nieustannie czuwać nad naszym spokojnym snem i nad zabezpieczeniem dóbr materialnych, od najbardziej podstawowych środków kontroli dostępu takich jak domofony i wideodomofony po systemy alarmowe z wyspecjalizowanymi czujnikami i modułami powiadomienia oraz kamery przemysłowe i monitoring wizyjny - wszytko to sprawia, że potencjalny włamywacz lub intruz będą trzymać się od nas z daleka.

manipulator alarmowy satel

Wraz z rozwojem technologii rośnie liczba elementów jakie obejmują inteligentne systemy, które oprócz funkcji alarmowych związanych z zabezpieczeniem mogą ponadto czuwać nad innymi aspektami tworzą tzw. inteligentny dom, sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, etc.

schemat czujniki alarmowe

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych central alarmowych przy współpracy czujników wykrywających potencjalne niebezpieczeństwo związane z włamaniem, zalaniem, pożarem lub pojawieniem się substancji niebezpiecznych wewnątrz budynków objętych monitoringiem. Współpracując z firmą Alarm-Tech S.C. Kraków otrzymujesz wsparcie techniczne i pomoc związaną z doborem i konfiguracją własnego systemu alarmowego dostosowanego do potrzeb i możliwości. Zapraszamy serdecznie zarówno klientów indywidualnych jak również firmy i instalatorów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *