Przeskocz do treści

Zabezpiecz się przed tlenkiem węgla

Czujniki tlenku węgla w NAPAD.plZawroty głowy, otępienie, podwyższone tętno, to tylko niektóre z widocznych objawów podtrucia tlenkiem węgla. Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś podobnych dolegliwości, szczególnie podczas kąpieli lub ogrzewania domu piecem, to znaczy, że byłeś narażony na trujące oddziaływanie czadu i miałeś szczęście, bo przeżyłeś.

Jak wynika ze statystyk prowadzonych przez Państwową Straż Pożarną każdego roku kilkaset osób ponosi śmierć wskutek zatrucia tlenkiem węgla, a wiele tysięcy ulega podtruciu.Jedyną, skuteczną metodą ochrony własnego życia i zdrowia jest zainstalowanie w domu czujników czadu, które na lata zapewnią bezpieczeństwo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach ochrony i wyborze odpowiedniego czujnika gazu, przeczytaj artykuł.

Bądź bezpieczny, korzystaj z czujnika tlenku węgla!

Czujniki do ochrony przed zatruciem tlenkiem węgla

1 myśl na “Zabezpiecz się przed tlenkiem węgla

  1. Daga

    Pamiętam bardzo tragiczne w skutkach wydarzenie, które spowodowało, że mój znajomy jest dzisiaj na tamtym świecie. Nie miał skończonych 21 lat! Tlenek węgla to naprawdę niebezpieczny gaz i należy bezwzględnie zapobiegać jego pojawieniu się w domach!!! Szczególnie tam gdzie są małe dzieci lub osoby starsze. Ja założyłam takie całej rodzinie, w mieszkaniach z piecykami gazowymi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *